Pięknotka Bodiniera Profusion

14,81 zł

Callicarpa bodinieri Profusion

Ilość
Obecnie brak na stanie


274
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Krzew, który osiąga wysokość 3m. Liście zielone w okresie jesiennym przebarwiające się na kolor żółty. Kwitnie w lipcu i sierpniu na kolor biały. Kwiaty są raczej drobne i niepozorne. Prawdziwym atutem tej rośliny są je owoce. Mają one kolor fioletowy, zebrane w grona. Pojawiają się we wrześniu, październiku. Pięknotka wymaga stanowiska słonecznego lub półcienistego, najlepiej osłoniętego. Nie jest rośliną wymagającą. Aby dobrze owocowała wymaga posadzenia dwóch krzewów na jednym ogrodzie. Może być stosowana jako roślina soliterowa a jeszcze lepiej jak sadzimy je w większych grupach.