Budleja Dawida African Queen 2L

13,89 zł

Budleja Dawida African Queen

DONICZKA 2L

Ilość
Obecnie brak na stanie


268
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Jest to krzew bardzo szybko rosnący, który dorasta do wysokości około 2,5 m. Liście mają kształt lancetowaty i od strony spodniej pokryte są kutnerem. Nie bez powodu jest to krzew określany jako krzew motyli, gdyż podczas kwitnienia wabi liczne pszczoły i motyle. Kwiaty mają kolor ciemnofioletowy i pojawiają się od lipca aż do końca września. Na okres zimy, zwłaszcza tej bezśnieżnej, wymaga okrywania. Po okresie zimowym dobrze go nisko przyciąć. Wymaga stanowiska słonecznego i osłoniętego. Podłoże powinno byś żyzne i wystarczająco wilgotne. Może być sadzony w grupach jak i jako soliter.